Valmis dementsust käsitlev kodulehekülg.

Sotsiaalministeerium on valmis saanud kodulehekülje, mis on mõeldud dementsusega inimestele ning nende lähedastele: www.dementsus.ee.

Koduleht Dementsus.ee on haridusliku eesmärgiga loodud pidevalt täienev ja arenev elektrooniline ressurss, mis on mõeldud dementsussündroomiga elavate inimeste ja nende lähedaste toetamiseks ja elukvaliteedi võimalikult kaua kõrgena säilitamiseks.

Kodulehelt võib leida mitmekülgset teavet dementsussündroomi kohta, sealhulgas on põhjalikult kirjeldatud dementsuse sümptomeid ja raskusastmeid, mis aitab perel paremini haigust silmas pidades tulevikku planeerida. Lisaks oleme kokku kogunud ja kohandanud praktilisi nõuandeid dementsusega elavatele inimestele ja nende lähedastele ning kajastanud tervise- ja sotsiaalhoolekandeasutusi, kust pere võiks täiendavat abi ja toetust saada.

Kodulehelt leiavad tööks vajalikku abimaterjali ka tervishoiu- või sotsiaalhoolekandespetsialistid. Viimase suurima uuendusena kajastame oma lehel nüüd ka dementsusega tegelevaid hooldekodusid. Hooldekodude kaarti näeb aadressil: http://www.dementsus.ee/lahedane#raviasutused/slide2 .

Oleme dementsuse teemadel valmis mitmekülgseks koostööks. Meie töögrupi ja eesmärkide kohta saab lähemalt lugeda siit: http://www.dementsus.ee/meist.

Eelmine
Ajaleht Elukaar nüüd ka loetav meie koduleheküljel!
Järgmine
Pärnu Sotsiaalkeskus on sündinud

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: