ESMASPÄEV

SUUR SAAL

KellaaegTegevus, huviring Juhendaja, treener, korraldaja
9 - 10TervisevõimlemineH. Koikson
10 - 11EÜ Elulust tervisevõimlemineA. Talmar
13 - 15.00PPL naiskoor LAULURINGT. Dreiman
17.00 - 21.00RTA KajakasI. Jasmin

PEEGLISAAL

KellaaegTegevus, huviring Juhendaja, treener, korraldaja
10 - 11PPL tervisevõimlemineM. Sooväli
11-13 (viimane nädal)  Seenioride bridžiklubi Bridžiklubi
14 - 15.30Ansambel RUSSKAJA PESNJAA. Timošenko
 16-17RTA Kajakas U.-H.Mengel 
17-18KantritantsK. Seger
18.30-19.30TervisevõimlemineA. Anderson
19.30-20.305-rütmi tantsN. Vadam

II KORRUSE KOHVITUBA

Kellaaeg Tegevus, huviring Juhendaja, treener, korraldaja
10 - 13
Seenioride BRIDŽIKLUBI
Bridžiklubi
11 - 14 (viimane nädal)Piimakombinaadi pensionäridM. Vunk
 18-20Piccolo K. Kokk 

TEISIPÄEV

SUUR SAAL

Kellaaeg Tegevus, huviring Juhendaja, treener, korraldaja
9 - 11
Tervisevõimlemine
V. Anderson
 11-13Elulusti Laulukoor  T. Dreiman
13 - 16ESPÜ duett ja meeskoorH. Kullamaa
15- 18 (kuu 3. nädal)PPL kollektiivide klubiõhtuPPL
18.30 - 19.30 TervisevõimlemineA. Anderson
19.30 - 21.30 RTA Kajakas R. Mändla 

PEEGLISAAL

KellaaegTegevus, huviring Juhendaja, treener, korraldaja
13-14Tervisevõimlemine I. Rand 
17-18.30RTA Kajakas L.-K. Avandi 
19 - 21.30
RTA Kajakas
M. Sassian

II KORRUSE KOHVITUBA

KellaaegTegevus, huviring Juhendaja, treener, korraldaja
10 - 11PPL käsitööringM. Paas
11 - 13 (1. nädal) PPL juhatus M. Miglai
15 - 17 (2. nädal)Klubi Tervisesport S. Neeme 

KOLMAPÄEV

SUUR SAAL

KellaaegTegevus, huviringJuhendaja, treener, korraldaja
9 - 10TervisevõimlemineH. Koikson
10-13.30 (2. nädal)Pärnumaa Kutsehaigete ÜhingKutsehaigete Ühing
11 - 12.30 PPL ansambel KADRI K. Jalango 
17 - 18.30TervisekoolitusA. Anderson
18.30 - 19.30TervisevõimlemineA. Anderson

PEEGLISAAL

KellaaegTegevus, huviringJuhendaja, treener, korraldaja
10 - 11PPL võimlemisrühm HILISED ÄRKAJADE.-H. Kuller-Laurits        
11 - 15.00
PPL laua- ja osavusmängude klubi      
PPL
17 - 20.30RTA KajakasR. Mändla

II KORRUSE KOHVITUBA

KellaaegTegevus, huviringJuhendaja, treener, korraldaja
10 - 11.30EÜ Elulust KÄSITÖÖRING     M. Raiend

11.30-12.45 (2. nädal)

12.45 - 14 (iga nädal)

PPL ansambel KADRIK. Jalango
14.30 - 16 (1. nädal)EAK töötajate koolitus/koosolekH. Kallasmaa 

NELJAPÄEV

SUUR SAAL

KellaaegTegevus, huviringJuhendaja, treener, korraldaja
9 - 11TervisevõimlemineV. Anderson
12 - 14PPL segaansambel MaarjaheinK. Jalango
15.00 - 16.00
Tervisevõimlemine
I. Rand
16 - 17Ansambel MeelespeaT. Männik
18.30 - 19.30
Tervisevõimlemine
A. Anderson
 19.30-21.30RTA Kajakas R. Mändla 

PEEGLISAAL

KellaaegTegevus, huviringJuhendaja, treener, korraldaja
10 - 11PPL tervisevõimlejadM. Sooväli
13 - 15 (viimane nädal)
Ühing Memento
K. Portnov
 15.30-17RTA Kajakas U.-H. Mengel 
17 - 19Seeniortantsurühm Räämakad S. Osipov 
19 - 21RTA KajakasM. Sassian

II KORRUSE KOHVITUBA

KellaaegTegevus, huviringJuhendaja, treener, korraldaja
11 - 14 (2.nädal)
Linakombinaadi pensionärid
L. Nessler
11 - 12.30 (1. nädal)Elulusti juhatusM. Raiend
15 - 16.30 (2.nädal)
PPL Lauluklubi
PPL
18 - 20PiccoloK. Kokk

REEDE

SUUR SAAL

KellaaegTegevus, huviringJuhendaja, treener, korraldaja
9 - 10 Tervisevõimlemine H. Koikson
10 - 11
Folkloorirühm Mesilane lauljad
I. Valgma
17 - 19.30 (1. ja 3. nädal) Pärimustantsu klubi Pärnumustantsu klubi 
17 - 20 (viimane nädal)TANTSUÕHTUMTÜ PRKF/ EAK

PEEGLISAAL

KellaaegTegevus, huviring Juhendaja, treener, korraldaja  
10 - 11PPL võimlemisrühm HILISED ÄRKAJADE.-H. Kuller - Laurits        
11 - 14
Folkloorirühm Mesilane
A. Siling
16 - 17.30RTA KajakasU. Helin - Mengel 

II KORRUSE KOHVITUBA

KellaaegTegevus, huviringJuhendaja, treener, korraldaja
11 - 13.30 (2.nädal)Klementi pensionäridH. Maimets
11 - 15 (1. ja 3. nädal)
ELULUSTI VANAISAD
A. Leppik
15-17 (2. ja 4. nädal) Muusikaklubi  

LAUPÄEV

SUUR SAAL

KellaaegTegevus, huviringJuhendaja, treener, korraldaja
9.30 - 11PPL Mõnusa Muusika Orkester              K. Jalango

PEEGLISAAL

KellaaegTegevus, huviringJuhendaja, treener, korraldaja
11 - 16 (2. nädal)Saarlaste seltsingSaarlaste seltsing

II KORRUSE KOHVITUBA

KellaaegTegevus, huviring Juhendaja, treener, korraldaja
10-11Filatelistide SeltsH. Sepp

PÜHAPÄEV

II KORRUSE KOHVITUBA

KellaaegTegevus, huviringJuhendaja, treener, korraldaja
13 - 16 (2. ja 4.pühapäev)Lõõtspillihaigete SeltsMati Vürst
15 - 17 (1. ja 3. pühapäev)Seltsing Puhas HingN. Vadam